Kurumumuz

 

KURUMUMUZCAN Huzurevi

CAN-Huzurevi uluslararası deneyimli eğitmen ve ayrıca kurumumuzun kurucusu ve sahibi olan Tevfik Akşit tarafından 2017 senesinde hizmete açılmıştır.

İzmir'in Ürkmez-Seferihisar ilçesinde kurulan CAN Huzurevi iki ayrı bahçesiyle hizmet vermekte ve bir bahçesini misafirleri için hobi bahçesi olarak kullanıma sunmaktadır. Misafirlerimiz bu alanda istedikleri sebze, meyve ve çiçekleri yetiştirme imkânına sahiptir. Çim bahçede ağaçlar ve çiçekler arasında gezmek, oturup sohbet etmek, dinlenmek gibi ihtiyaçlarını karşılayabilmektedirler. Diğer havuzlu bahçesinde ise misafirlerimizin sosyal etkinlikleri gerçekleştirebilecekleri, yazın ve kışın kullanabilecekleri özel alanlar bulunmaktadır. Bu alanlarda yaz şenlikleri, kış toplantıları, müzik etkinlikleri, film günleri, resim sergileri ve özel günlerde kutlamalar yapılmaktadır.
Ayrıca her katta misafirlerimiz için televizyon, oyun ve okuma salonları mevcuttur. Okuma alışkanlığı olan misafirlerimiz için kitap, aylık dergiler ve günlük gazeteler masalarda hazır bulunmaktadır. Bu salonlarda misafirlerimizin günlerini en iyi şekilde ve birlikte geçirmeleri için; puzzle, resim boyama, çeşitli oyunlar, el işi ve boncuk işleme, örgü imkanı mevcuttur. Her katta özel olarak tasarlanan mini mutfaklar bulunmakta ve misafirlerimiz için hizmete açıktır. Bu mutfaklardan misafirlerimiz soğuk, sıcak içecek ihtiyaçlarını karşılayabilmektedirler.